Blog - czemu to służy?

Pomysł na bloga pojawił się w momencie, kiedy zastanawiałem się jak dodać dynamiczną zawartość do swojej strony internetowe. Statyczne przedstawienie oferty oraz zdjęcia w portfolio były dla mnie niewystarczające, aby w pełni zaprezentować to, czym jest mój fotograficzny świat. O ile najważniejszą częścią strony jest ta z ofertą, to tutaj dzieje się najwięcej. Ale czego tak naprawdę możesz oczekiwać poświęcając czas na czytanie mojego bloga? Po kolei więc...

Możesz poznać więcej szczegółów dotyczących mojej oferty

Znajdziesz tutaj wpisy traktujące szerzej o różnych elementach mojej fotograficznej oferty. Czy to robienia samych zdjęć, czy też dodatków jakie się pojawiają. Dzielę się informacjami jak dokładnie realizuję pewne zadania i projekty. W jaki sposób przygotowuję końcowy materiał, czy też jak szczegółowo wyglądają etapy współpracy. Suche punkty w rodzaju: "wykonuję takie zdjęcia, albo takie" niewiele są w stanie powiedzieć i wyglądają u każdego tak samo. A tutaj możesz się dowiedzieć więcej, zanim jeszcze zdecydujesz się zadzwonić.

Możesz poznać mnie lepiej

Wpisy na blogu najczęściej mają bardzo osobisty charakter, co daje Ci możliwość poznania mnie lepiej. Każdy może zgłębić mój styl pracy zarówno przy robieniu zdjęć, czy też przy obróbce. Indywidualny styl zdjęć jest bardzo ważny i nie jest przypadkowy. Pokazuję na blogu skąd się wziął i że jestem mu cały czas wierny. To jakim jestem człowiekiem ma bezpośredni wpływ na moje zdjęcia, definiuje sposób w jaki pracuje i podchodzę do zleceń.

Możesz znaleźć odpowiedź

Często też piszę o sprawach towarzyszących fotografii. Z racji swojego długoletniego już doświadczenia widziałem już nie raz czy coś się sprawdza, czy raczej nie. Na przykład czy lepiej jest zrealizować sesję ślubną w dniu uroczystości, czy lepiej innego dnia, albo czy dany rodzaj lokalizacji nadaje się na sesję czy nie. Albo jak ma się przygotować do sesji osoba, która nigdy nie pozowała. Nawet jeśli nie skorzystasz z moich usług, to być może moje rady i sugestie Ci pomogą.

Ja - FOTOGRAF

Dodatkowo blog ten jest dla mnie sposobem na ciągły rozwój i trenowanie własnej kreatywności i wrażliwości. Chociaż najważniejsze jest robienie zdjęć, to jednak nie można być rewelacyjnym fotografem, jeśli się nie umie pisać i mówić o swojej pracy. A jeśli w tym wszystkim dostarczę komuś przyjemnego zajęcia, zmuszę do rozmyślań, albo rozbawię, to już samo to będzie wystarczającą nagrodą za trud włożony w przygotowanie wszystkich tekstów. Zapraszam więc na podróż po moim fotograficznym świecie!

Następny post